proje istiyorum

Başlatan akrep, 17 Kasım 2005, 19:04:13

akrep

s.a.  öncelikle

bizden okulumuz bir proje yapmamızı istedi bende buraya baktım ama bulamadım elinde güzel bir projesi olan yada bildigi projesi varsa lütfen burayakoysun lise 2 ye gidiyorum ayrıca yapabilecegim düzeyde olursa daha iyi olur.Şimdiden teşekkür ederim

stlg

Sevgili akrep
Arkadasım buradada proje bulamadıysan ayıp ettin elektronikle ilgili bir
projemi istiyorsun ,elektronik bilgin ne kadar, basit elektronik devrelermi istiyorsun, proje nin anlamı ,cok buyuk sistemlere kadar gidiyor ne tür birsey istedigini soyle bizde proje cok ,arkadaslardan muhakkak yardım gorursun burası yardımlaşma forumu ,biraz istediklerini detaylandır sana
yardımcı olalım kolay gelsin

ALLAHA EMANET OLUNUZ
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

akrep

tamam kardeş sagol bu arada.Ben saha okuyorum lise ikiyim yani kolay bi devre lazım bana yapımı kçok zor olmasın ama güzel bir devre olsun yeter mesela bu değilde ''kayan yazı'' bunun düzeyinde ki devreler lazım bana

stlg

Sevgili akrep
Kardesim senin istedigin kayan yazı kolay bir proje değil ama asagıda basit bir ornegi var bir incele bakalım kolay gelsin

http://www.bobblick.com/techref/projects/ledsign/ledsign.html

ALLAHA EMANET OLUNUZ
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

sos

arkadaslar banada bir proje yollar mısınız??
güzel bişey ler olsun ama ok??
real_umutguler@hotmail.com

aYe

Merhaba,

Abilerim ablalarim bana da temiz bir proje lazim, lise 3'e gidiyorum.

Şimdi okuldan kızlarla kafeye gidicez, siz hazırlayın mail atın geldiğimde vakit bulursam bakarım.

Zeki insanlar beynini kullanır, çok zeki insanlar zeki insanların beynini kullanır!

E ben de çok zeki olmak istiyorum.

İyi çalışmalar...
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

cesurcelik

merhaba,

tatlisikurnazi na tamamen katilirken, egitim sistemi ve ahlak yapisini nasil donusturecegiz?
baska ulkelerin hardware, software lerini ucret odemeden kullanmak
da da  cuvaldizi kendime batiriyorum.

mutlu gunler

haciman

Akrep arkadaşım

Sen kayan yazı yapmaktan bahsediyorsun. Herşeyi hazır bile olsa PIC konusunda deneyimin olmadığı için çalıştıramazsın. Hem çok pahalı bir iştir.

Ben End. MEs. Lisesi Elektronik mezunuyum. Kimse bize PIC anlatmadı (Hoş PIC in ne olduğunu bile bilen hoca yoktu). Ben üniversitede tanıştım PIC ile. Hala programlama öğrenmekle uğraşıyorum.

Sana tavsiyem karaşimşek devresi yapman. 555 timer + 4017 ile rahat yapabilirsin. Nette birçok devre var. Ben lise iki de yaptım çok hoş olmuştu. Ama sana tavsiyem PIC programlama öğrenmeye başla.

Ha birde Proteus programını öğren. Simülasyon konusunda sana çok yardımı olur. Kolay gelsin...
“Buna karşılık sizden hiçbir ücret istemiyorum. Benim ücretim ancak âlemlerin Rabbi olan Allah’a aittir.”  (Şu’arâ Sûresi 109)

umutguncan

http://www.antrak.org.tr/gazete/012004/yazi15.html

buradada lise 2 ye giden bir arkadaşımızın projesi var.

http://www.antrak.org.tr/gazete/012004/eskisayilar.html

bu siteyi gezmeni tavsiye ederim. Çok fazla proje var.