16 ledli animasyon programi

Başlatan sagamen, 23 Ocak 2006, 23:54:15

sagamen

herkEse kolay gelsin

mmengi

Sitemkar davranışınıza anlam veremiyorum, burada esas amacımız paylaşım ama buna kimseyi zorlayamayız paylaşmak isteyen paylaşır bu şekilde yaklaşımınızı olumlu bulmuyorum.

Paylaşımın için teşekkürler verdiğin code gün gelir senin gibi ihtiyacı olan bir arkadaşın işini görür umarım.

sagamen

konu sitemkar olmam değil sadece paylasmak icin ilk adimi ben atmak istedim  bu foruma bak1yorumda kimse tam olarak programi acik ve net olarak vermiyor bende boyle bir yazi yazmak zorunda kaldim k1msenin kalbini kirmak istemem  bütün arkadaslar yararlanabilir.teşekkürler..
herkEse kolay gelsin

aYe

Tam ve açık kod belki o an için çözüm olabilir ama gerçekte size hiç bir şey kazandırmaz, önemli olan istediğin tam ve açık kodu yazabilecek hale gelmen, o yolda ilerlerken takildiğin yerlere dair sorular sorduğunda emin ol daha fazla ve hızlı cevap bulacaksin. Kolay gelsin...
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

sagamen

nas1l bir sey kazandirmaz  anlamayanlar için tamam  ama paylasmay1i bilmiyorsak o baska  ben bu devreden para kazan1yorum  sonuc ortada
herkEse kolay gelsin

Petek

Alıntı yapılan: "sagamen"konu sitemkar olmam değil sadece paylasmak icin ilk adimi ben atmak istedim  bu foruma bak1yorumda kimse tam olarak programi acik ve net olarak vermiyor bende boyle bir yazi yazmak zorunda kaldim k1msenin kalbini kirmak istemem  bütün arkadaslar yararlanabilir.teşekkürler..
sagamen, öyle bir yazmışsın ki sanki herkesin elinde bu program vardı ama vermek istemedi anlaşılıyor.

Açık ve net olarak program istiyorsan bunu kimseden bulamazsın, oturup kendin yazacaksın. Burada hiçkimse birbaşkasının hizmetkarı değildir. Yardım istemenin de bir yolu yöntemi vardır. Kimse yardım etmiyor diye sitem etmek insafsızlık değil mi? Bütün işimizi, sorumluluklarımızı bırakıp sana yardım mı edeceğiz? İstediğiniz bu mu?

Alıntı Yapnas1l bir sey kazandirmaz anlamayanlar için tamam ama paylasmay1i bilmiyorsak o baska ben bu devreden para kazan1yorum sonuc ortada
Bu son yazdığını bir de tercüme edersen ne demek istediğini anlayabileceğim.
“Önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur” A.Einstein

sagamen

arkadaslar gerek kalmadi  hallettimmm   biraz ugrasmaya degdi  hepinize tesekkürler. yazilima ihtiyaciniz varsa  ben burady1m.
herkEse kolay gelsin