10000 Volt Elektroliz

Başlatan birgitay, 13 Haziran 2022, 06:58:53

muhendisbey

Benim başka sözüm yok, kaynak olarak youtube kullanmaya devam edebilirsin. Bu adamların benim gözümde hiçbir değeri yok. Çünkü bu konuda ne yayınları ne bilgisi ne de tecrübesi var. Girip bakıyorum, 1 tanecik bile bu konuda çalışması yok.

Bak bakalım benim sana gönderdiğim makalenin yazarları nerede çalışıyor:

1- IBE R&D Institute for Lung Health gGmbH, Mendelstr. 11, 48149 Münster, Germany
2- Institute of Inorganic and Analytical Chemistry, University of Münster, Corrensstr. 30, 48149 Münster, Germany

En basitinden
Bakteri protein sentezliyor mu? Evet
Gümüş bakterilerde DNA hasarına neden oluyor mu? Evet
Gümüş bakterileri öldürüyor mu? Evet
Peki DNA taşıyan, protein sentezleyen bir insan hücresinin farkı ne ki gümüşten etkilenmesin?

Herkesi kurtarmamak lazım. Bol bol için, bol bol soluyun gümüşü. Daha ne diyeyim ki? Biraz da ozon çekin yanında belki kafa yapar.
Oksijenli su falan da için, kanda oksijen bol bol dolaşsın.

Ben seni kazanmaya çalışırken, sen yıkıcı yorumlarda bulunuyorsun. Ben sana doğruyu gösteriyorum sen dalga geçiyorsun.

Dipnot: metal zehirlenmesine her zaman kandan bakılmaz. İç organlarda birikmesi diye bir durum var.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

benmrtild

Alıntı yapılan: muhendisbey - 14 Haziran 2022, 21:38:09Bence yüz yüze tanımadığınız insanlar hakkında bu kadar önyargılı olmayın.

Antibiyotik ayrıdır, antiseptik ayrıdır. Önce bu ikisinin farkını öğrenerek işe başlayın.
Ark ile eritmiyorsunuz ark ile gümüş nano patikülleri ve gümüş iyonları üretiyorsunuz.

Bu olayı iyi araştırın. Bu da ozon gazı soluma gibi aşırı miktarda abartılmış bir şehir efsanesidir ki o da zararlıdır. Gümüş iyonlarını havaya saçarak solutmak doğru bir dezenfektasyon metodu değildir.

İnanmadınız mı?
Buyrun size kaliteli bir dergiden makale sunayım.
https://www.mdpi.com/2079-4991/7/12/441
Böbreklerde, karaciğerde birikimini gördünüz mü? DNA hasarı verdiğini gördünüz mü?

Lütfen her duyduğunuza, her gördüğünüze inanmayın.

hocam haklı ben tartışmadan ve bu işle ilgili 10 yıla yakın uğraştığım için diyorum kesinlikle olmaz karbonlaşma sorununu ve gümüşün çok önemli avantajlarının yanında çokta büyük sorunları var vakum ortamı ve plazma ark ve sağlık kısmına ise hiç girmeyin sertifika almak imkansıza yakın. iyi günler.

ismail kaya

Alıntı yapılan: birgitay - 13 Haziran 2022, 06:58:5310000volt 100ma bir trafo sardırayım diyorum ama oda ağır olur. Bu işlemi en sağlıklı nasıl yapabiliriz? https://www.youtube.com/watch?v=3xO4WYZZH2U
ZVS driver+ferrite çekirdek UU şekilde trafo sarabilirsiniz. DC 10Kv istiyorsanız çıkışı trafodan sonra diyot ile doğrultmanız gerekecek.