ucuz kutu?

Başlatan hunter, 13 Şubat 2006, 15:27:28

hunter

25 x 15 x 5 cm gibi çeşitli aluminyum kutuları ucuz fiyata nereden bulabilirim?
Arma elektronikte 16miyon gibi bir fiyatı var. Bu fiyat sizce nasıl?
Selamlar.

argeelektronik

alümunyum kutular plastik ve sac kutulara göre pahalıdır verdiğiniz ölçülere göre fiyat uygun görünüyor tabi kutunun şeklide önemli ama düz kutu bile olsa fiyat uygun görünüyor aldığınız yerin adresini verebilirmisiniz ?
Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

timpati

eğer uygun profilleri bulabilirseniz veya elinizde kalıbı varsa kutuyu, aluminyumun kilo değerine göre mal edebilirsiniz. size gereken, üçgen kesite benzer yapıda, 90 derecelik iki kenarında oyukları bulunan profiller. bunlara plaka biçimindeki yan yüzeyleri geçirdiğinizde oluk biçimli kutu oluşuyor. uzunluğa karar verdiğinizde de açık kalan yerlere kapakları iliştiriyorsunuz ve profillerin orta noktasına denk gelen yere bu kapakları (4'er adet sac vidasıyla) vidalıyorsunuz. sözkonusu profil, ist-çağlayan'da bir tek yerde var ve ucuz da değil ama hazır kutuya göre pahalı da değil. tek mesele yüklüce almanızı sağlayacak bir sipariş yakalayabilmek...
why mr. anderson, why ?

My75

Dediğiniz ölçülerde 10 adet kutu almıstım,tanesi 5 ytl'ye geldi,ön ve arka cephe alüminyum alt ve üst geçmeli plastik.Bunlara bnc monte ederek video dağıtıcı yapıyorum sanırım aradığınız böyle bir kutu,SBS marka yerli üretim Karaköy Abed handan almıştım..Sizin sorduğunuz ithal kutu olabilir fiyatları oldukçada yüksek sormuştum...
Tomurcuk için çaba göstermeyen dal,odun kalmaya mahkumdur...

argeelektronik

sizin söylediğiniz plastik kutular ucuz ama tümden alümunyum olursa fiyat yükseliyor .
plastik kutu çeşitleri şu adreste var fiyatlarda uygun sitelerinde görünmüyor galiba ama ben hep ordan alıyorum.
http://www.grupelektronik.com/diger/kutu.htm

ama eğer daha profesyonel orjinal kutu isterseniz bu adrese mutlaka bakın

http://www.spektrumelektronik.com/?locus=&page_key=products.enclosure.tr
Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

hunter

ben bu kutu fiyatını Arma elektronikten almıştım ithal değil... Alüminyum tercih ediyorum interferans problemleriyle karşılaşmamak için..Aslında bu kutu problemi ciddi bir sorun uygun fiyatlı birşeyler bulmak lazım..cevaplar için çok teşekkür ederim.
İyi çalışmalar

salim ALTIN

Merhaba.
Eğer aceleniz yoksa mart 16 -2006 tarihine kadar geciktirin derim. Otomaston fuarı var. Birçok alternatife ulaşmak mümkün olabilir. Çeşitli kutu imal eden firmalar katılıyor. tavsiye ederim gezin tanışın. Armadaki fiyatların yüksekliğini herkes biliyor artık ama az miktar için alternatif yok ki...
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

mau2002

aluminyum kutunun ne gibi faydaları var

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

hunter

MErhaba OG,
döküm alüminyum kutu (yaklaşık 25 x 15 x 5 cm) fiyatları nasıl bilginiz varmı?
Selamlar