ırf 540 fet bacak bağlantısı

Başlatan tombixxl, 18 Mart 2006, 13:34:34

tombixxl

slm merhaba bana ırf 540 fet bacak bağlantısı lazım hangi bacak g hangisi s hangi bacak d bilemiyorum netdede bulamadım sadec fetin prensip şeması var ama bana ırf 540 bacak bağlantısıs lazım şimdiden teşekkür ederim başarılar:::)))

argeelektronik

Alıntı yapılan: "tombixxl"slm merhaba bana ırf 540 fet bacak bağlantısı lazım hangi bacak g hangisi s hangi bacak d bilemiyorum netdede bulamadım sadec fetin prensip şeması var ama bana ırf 540 bacak bağlantısıs lazım şimdiden teşekkür ederim başarılar:::)))

sana balık yok  ;)   tutmasını öğren .

olta=google
deniz=web
yem=irf540

istemediğin kadar balık var kolay gelsin. :P

http://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=irf540&sa=N&tab=wi
Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

stlg

Sevgili arkadaşlar
Bizde foruma ilk girdigimiz zamanlar neyi nasıl yapacagımızı bilmiyorduk halada tam ogrenmiş değiliz ben bu foruma 2003 yılında girdigim halde surada devamlı olarak kısa bir suredir takip edebiliyorum herkezin bilgisinin aynı olacagını bilmek, herkezin herseyi bildigini farzetmek dogru bir yaklaşım değil yeni arkadaşlara yardımcı olmalıyız diye düşünüyorum bu meslegin egitimini alan arkadaslardan bile hala pdf dosyasının ne oldugunu bilmeyenler var oda bizim egitim sistemimizin ayıbı herhalde neyse sozu fazla uzatmayalım lutfen yeni kardeşlerimize yardımcı olalım kolay gelsin

ALLAHA EMANET OLUNUZ
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.