Fax, Scanner, Yazici, Hepsi bir arada Cihaz

Başlatan Erol YILMAZ, 13 Mayıs 2006, 15:43:13

Ziya

Erol,

renkli tarama için sadece 24 bit seçeneği var. Onun bir düşüğü 8 bit gri tarama var. 24 bit renk ve 300 dpi renkli tarama ve otomatik OCR sonucu aşağıda.

http://www.hemenpaylas.com/download/757647/Erol.mdi.html

Yalnız bu tarama işlemi her biri %4 süren 25 aşamada tamamlandı. Yani bu tarama çok yavaş yapıldı. 1 dakika kadar sürdü. Umarım işine yarar. Kolay gelsin.
--------------------renkliden ocr sonucu da bu------------------
Now you can extend the power of Wonderware in places you never thought possible with robust industrial tablets and touch panel computers pre-installed with InTouch® software. Wonderwareth Touch Panel Computers and industrial Tablets are factory-tested and certified bundled packages that are ready to go right out of the box. Join the many companies who have found Wonderware Industrial Tablets and Touch Panel Computers to be reliable, convenient and cost-effective
for plant-fLoor süpervisory
applications and operator
panel replacement.
Wonderware Touch Panel Computer (on lefO
Wonderware Industriat Tablet (docking unit not shown).
Now you can have the convenience of one powerful software toolset plus our legendary ease of use—ali from one trusted vendor—to improve your plant-floor productivity and visibility, and eliminate the information gaps between traditional operator paneis and süpervisory-level HMIs.
Cali your local Wonderware Distributor and see why Wonderware 15 the rock-solid choice for plant intelligence everywhere—or visit www.wonderware.com/Products/hardware.
Ş4
r • —
We'LI change the way you view paneis and tablets.
Now you can extend the power of Wonderware everywhere.
Save a bundte with our new Industrial Tablets and Touch Panel Computers.
1
çCT<
•7 ‘- ‘C'H ES
Evey system lnyourplanf, workitsg in ceancerL
02000 Inv,neye Synem,. nt, M rmft, ,eeervnd tno,nn, Wondentare, Ar,he,tnA and nTouth ot, enadamarko of İnnenoye ptt, Ot
subnldianes and affihated companıes AH odrer brandt and product names esay be the trade,narks of tbnir respentiva ownern,
( Enquiry Code A6
sys®
Powering intelligent plant decisions in real time.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

Ziya

Erol, tarama sonucundan memnun olmadın herhalde :D
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

Erol YILMAZ

hocam memnun olacagim da mdi dosyasini bir acabilsem :D

aster

Ziya hocam resimde amcamın sakalları tam sayılmıyor,
bide amcam nerden bulmuş o mekanı yav mümkünse yer değişek  :)

e3

Alıntı yapılan: "Erol"hocam memnun olacagim da mdi dosyasini bir acabilsem :D
Hocam aşağıdaki sayfaya bakarsanız açabileceğiniz programı yazmışlar.Ama ben her ne kadar denedimse de açamadım.Bir de siz bakın.  :D  :D  :D

Alıntı YapMicrosoft Document Imaging( MDI) Format
.eem.

e3

Alıntı yapılan: "aster"Ziya hocam resimde amcamın sakalları tam sayılmıyor,
Hocam bir de biz görsek hiç fena olmaycak. :D Microsoft Office'nin hangi sürümünü kullanıyorsunuz acaba ???
.eem.

Ziya

Erol, en yakın zamanda Office 2003 veya daha yenisine geçmelisin :D Dosyayı tiff formatına dönüştürüp tekrar yükledim. Yalnız merak ettiğim renkli tarama neden bu kadar önemli senin için?

Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/773288/Erol_renkli.tif.html

Erol YILMAZ

Su anda lazim olunca dokumanin fotografini cekiyorum :)
Gayette guzel oluyor, simdi Scanner onun gibi olmazsa Kirilirim :D
Office 2003 u laptopun HDD yemiyor hocam :) gecemiyoruz.
Fotoya baktim...  Ah HP ah, sanat eseri gibi tariyormussun da bilmemisik kiymetini...

Ziya

Alıntı yapılan: "aster"Ziya hocam resimde amcamın sakalları tam sayılmıyor,
...
Hocam 300 dpi da sayılmıyor. 1200 dpi da belki ama orjinal resimde de adamın saçı sakalı dağınık :D Mekanı montajlamışlar.

e3

Alıntı yapılan: "aster"
Alıntı yapılan: "aster, bir zamanlar"http://picproje.org/main/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=30256&highlight=microsoft+document#30256

Hocam bende de Office XP var.Ama ben güncelleştirme yaparken bilgisayar Office 2003 için güncelleme yapıyordu.Ama bi türlü açamadım.Neyse çok uğraşmayacağım bunla. :D Sağlıcakla kalın.İyi günler 8)
.eem.

Ziya

Erol önceki gönderdiğim resimleri kayıplı saklamışım. Şimdi kayıpsız (ve dolayısıyle büyük boyutlu olarak) rapidshare e attım.

Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/773735/Erol_renkli_2.mdi.html

Erol YILMAZ

aman hocam, MDI acamiyorum :)
JPG ile kaydedip paylasima acsaniz cok makbule gececek.

Ziya

Alıntı yapılan: "Erol"aman hocam, MDI acamiyorum :)
JPG ile kaydedip paylasima acsaniz cok makbule gececek.

%20 kayıpla Jpeg dosyası
Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/774760/Erol_renkli.jpg.html