Fönlü Havya aranıyor

Başlatan mavi, 04 Ekim 2006, 14:44:14

mavi

Arkadaşlar

Şu daha çok cep telefonu tamircilerinin kullandığı hem havya  olarak kullanılabilen hemde smd parça sökmek takmak için sıcak hava üfleyen model  bir havya arıyorum bildiğiniz yerlerde var mı ?
Telecommander Monster Of Network

argeelektronik

karaköy elektronikçiler pasajında her çeşidi var .
Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

aYe

Fiyatı 55 dolar civarında.

Kadıköy yazıcıoğlu işhanının arkasında kuyumcular hanı var, onun ikinci katında.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

Digimensch

Bu nasil bisi .
Bir resmini koysaniz buraya , bende merak ettim.

byka

menevşe handa ner elektronik var ne ararsan var
DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php

mavi

Tatlı sukurnazı 55 dolar ilgimi çekti telefon var mı?
Dostum bir telefon verirseniz hemen sipariş edelim
NER le görüştüm çin malına 90 dolar diyor kalite olana 450 dolar...450 dolar delikanlıyı bozar.....Ben istanbulda değilim telefon açacağım havale yaptığımda malı kargoyla gönderecekler.
Telecommander Monster Of Network

argeelektronik

Alıntı yapılan: "Digimensch"Bu nasil bisi .
Bir resmini koysaniz buraya , bende merak ettim.

Havya

http://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=havya&sa=N&tab=wi
Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

ibrsel

@Argeelektronik hocamın resmini vermiş olduğu modele benzer; Antep'te 85-90  YTL ye kadar satılmakta..Adana'dan ise 100 YTL ye satın aldık..(Tabiki Çin malı..Bunuda belirteyim)

Digimensch

Bu yukardaki Sicak hava Üfürtmeli Havya ile Parca sökmekte mümkünmü?
Mümkünse bende satin almak istiyorum .

ibrsel

Alıntı Yap
Bu yukardaki Sicak hava Üfürtmeli Havya ile Parca sökmekte mümkünmü?

Tabiki,özellikle smd malzeme ve entegre sökümünde çok işe yarıyor..

Digimensch

oldu arkadaslar cok tesekkürler.
Ilk firsatta birtane almayi planliyorum.

ipek

sirkecide dogu bank ishani'na giderken yol ustunde REM ticaret var bu alet'e 100 ytl ister. her turlu yedek resistans uc vs mevcut ...

aYe

Bu konu daha önce konuşulmuştu, ilgili başlık;

https://www.picproje.org/index.php/topic,6225&postdays=0&postorder=asc&start=15

argeelektronik arkadaşımızın verdiği resimdeki set 55 dolar

Yukardaki başlıktan satıcının telefon adres web sitesi v.s. gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

otm

merhaba
Bu işle profesyonel olarak ilgileniyorsanız sağlam ve kullanımı kolay bir ürün tavsiye ederim.ben wellerin wha2000 modlini aldım üzerine wmd1s modulude ekli toplam 4000 euro ama gerçekten çok iyi bir cihaz.ancak wha2000 moeli üretimden kalkmış.şimdi wha3000 modeli var.

x-tol

Alıntı yapılan: "Digimensch"Bu yukardaki Sicak hava Üfürtmeli Havya ile Parca sökmekte mümkünmü?
Malzeme sökmek için bu tür bir cihaz almanıza gerek yok.Size 25-30 liralık(carrefour'da görmüştüm) bir sıcak hava tabancası yetecektir.
Yalnız entegreleri sökerken baskı devre biraz hasar görüyor.Kullanılmayacak kartlar için uygun olabilir.