$4.99 Stellaris ARM Cortex-M4F LaunchPad

Başlatan fatihinanc, 08 Ağustos 2012, 03:00:59

muhendisbey

Benim hatam, gönderildi sandım ama gönderilmemiş Şöyle bir mail geldi. Gönderene kadar ücreti almayacaklarından bahsediyor. Tracking id sağladıklarını söylüyormuş, ben de sevinmiştim gönderdiler diye :S

Alıntı YapYour order status has been updated. To view the status, please visit your personal My Account Page. Unless otherwise indicated, these items have not been delivered. For physical products, you will receive an email with the carrier name and tracking number of your item(s) once they are ready to be shipped from our warehouse. Your credit card will not be charged until we ship the item(s) to you. For downloaded products, you will receive an email with a link and your access code. Your credit card be charged once you are granted access.

If you would like to inquire about the status of an ordered product or an unexpected cancelation, please visit our Product Information Center. For faster service, tell us your order number when you contact us.

Thank You.
TI eStore

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

ayhan_eee

Net bir soru sormak gerekirse yeni bir arm kiti alacak biri STM32F4Discovery yerine tercih etmeli mi?Benim gördüğüm kadarı ile sanki ST daha çok parasını hakediyor.Şimdi bu da çok ucuz ama sonucta 30TL de çok para değil yani verilebilir.Bu açıdan ST almak daha mantıklı gibi ???

pisayisi

Özellikleri stm32f4discovery ile kıyaslanamayacak kadar geride bir bord. Yakında st firması f3 serisi için, gyroskop ve 3 eksen g sensor bulunan bir discovery kiti piyasaya sürcekmiş. St bu kadar düşük fiyatlara geliştirme kiti satarken ekonomik açıdan ciddi sıkıntılar içinde imiş, silikon fabrikalarının bir kısmında üretimi durdurmuş, erricson ile ortaklıklarından büyük zararlar etmişler derken umarım bu kitler st nin ürettiği en ucuz son kitler olmaz...
Murat

ayhan_eee

Peki siz şu anda stm32f4discovery mi tavsiye edersiniz ilk giriş için.Yoksa başkabir öneriniz var mı?Mesela az daha koy sunu al diye bileceğiniz.Veya onun yerine şu geliştirme kartını al dediğiniz var mı?

serhat1990

Alıntı yapılan: pisayisi - 15 Eylül 2012, 15:33:14
Özellikleri stm32f4discovery ile kıyaslanamayacak kadar geride bir bord. Yakında st firması f3 serisi için, gyroskop ve 3 eksen g sensor bulunan bir discovery kiti piyasaya sürcekmiş. St bu kadar düşük fiyatlara geliştirme kiti satarken ekonomik açıdan ciddi sıkıntılar içinde imiş, silikon fabrikalarının bir kısmında üretimi durdurmuş, erricson ile ortaklıklarından büyük zararlar etmişler derken umarım bu kitler st nin ürettiği en ucuz son kitler olmaz...

İnşallah Hocam . Umarım öyle olmaz...

muhendisbey

Alıntı yapılan: pisayisi - 15 Eylül 2012, 15:33:14

Genelde büyük şirketler sallansalar da yıkılmazlar. Ericsson'da ST'de bunlardan birkaçı sadece. Bir entegre alırken marka seçeceksem ST bunların başında gelir.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

Firzen

Alıntı yapılan: muhendisbey - 15 Eylül 2012, 21:40:00
Genelde büyük şirketler sallansalar da yıkılmazlar. Ericsson'da ST'de bunlardan birkaçı sadece. Bir entegre alırken marka seçeceksem ST bunların başında gelir.
Kesinlikle haklısınız hocam
Kararsız...

ayhan_eee

O zaman bu çerçevede benim gibi ARM a yeni başlayacak birine ne önerirsiniz? Gerek kit gerekse geliştirme kartı olarak?

Firzen

Bu konuda sanan iyi Fatih abi yardımcı olur. Fatih inanç
Kararsız...

diot

TI bana mail atmış siparis tarihi olarak tahmini 29.11.2012 tarihini vermiş. Yuh artık.  :-X >:(

MC_Skywalker

Bencede fiyatı iyi ama bir mbed veya ST32F4 discovery e tercih etmem.  Şuan için en iyi kaynak mbed kitinde. ARM ve C ile yeni tanışanlar için ideal. mbed in son çıkan kitabı tam yeni başlayanlar için ve benim gibi İngilizcesi iyi olmayan biri için bile ideal

diot

mbed kitabından bahsetmişsin hangi kitap bu. Varmı linki falan.

Ömer KANAR

Benim ki daha önce gelecek eğer vazgeçmezsem, 02/11/2012.
Bir tek saat, beş vakit namaza abdestle kâfi gelir.

AsHeS

TI sitesinde ki tarih gg/aa/yyyy şeklinde mi ben tam anlayamadım benim order  status de 11/09/2012 yazıyor galiba 11.ayın 9 unu kastediyor.Gelen giden birşey yok çünkü.