Otoparka Girip Kendi Kendine Park Ediyor

Başlatan OG, 23 Ocak 2013, 21:27:16

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Okan AKÇA

bulut_01

almanları seviyorum işi biliyolar. ama orda yer olmazsa garibim kenarda küçük emrah gibi bekliyecek  :D yada sahibinin yanına mı gelecek  ;D
YENİLMEZ..

OG

Alıntı yapılan: cyclone - 23 Ocak 2013, 21:37:03
manuel her zaman daha iyidir.

"Robotik Sistem Tasarımı" başlığı için verilmiş haberdir. Kıyaslama değil.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

yusuffyk

buralarda bi işe yaramaz bu :D
bizde otopark kuralları var bunun kullanılması için revize edilmesi lazım :D
http://yusuffyk.com  ||  http://www.youtube.com/yusuffyk

xoom

bulut_01

YENİLMEZ..

esensoy

helal olsun yapana,
yüklü mü acaba bu tır? yüklüyken dorse alıp başını gitmesin
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

bulut_01

Alıntı yapılan: esensoy - 24 Ocak 2013, 01:04:32
helal olsun yapana,
yüklü mü acaba bu tır? yüklüyken dorse alıp başını gitmesin
boş dolu fark eder mı şu makınanın teknolojisi ve güzelliği yeter gavur yapıyo  ;D
YENİLMEZ..

peko

Alıntı Yapvolvo FH  teknoloji budur bence off 

Süper de, arkada durum nasıl acaba? Arkadan gelen de aynı freni yapmazsa amaç gerçekleşmez. Kaza oluşur.
Frenleme kesmesi devreye girdiğinde arka kısımda hava yastıkları açılmalı bu güzelliğin bozulmaması için.
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "

Kazım

Abi benden daha iyi park ediyor. 5 manevrada anca tutturabiliyorum. Ya açık kalıyor . Yada arabadan inemiyorum, kapı açılmıyor...  ;D

re3ii

Volvo Trucks - Emergency braking at its best! mükemmel sistem.

erkan614

Alıntı yapılan: bulut_01 - 23 Ocak 2013, 21:52:45
almanları seviyorum işi biliyolar. ama orda yer olmazsa garibim kenarda küçük emrah gibi bekliyecek  :D yada sahibinin yanına mı gelecek  ;D
belkide otoparkla iletişime geçip boş park yeri bilgisi alıyodur
türkiyede olsa
-araba : boş parkyeri bilgisi istmi
+otopark: 1a45 boş oraya park için yönlenin
(tabi araba oraya gideve kadar bir türk aa burası boş kimse kapmadan ben kapiyim :D )
-araba: bamm gümmm boş sanılan rezerve yere park ederken ki çarpışma sesleri

bence bu teknoloji insanlara gelmez (dünya türklere benzemeye başlamışken)

z

Diyelimki, Audi gibi bir araba üreticisinde çalışıyorum ve arabanın otomatik otopark etmesi için gerekli devreleri tasarladım yazılımını yaptım.

Tasarımım tamam bunu alın arabalarda kullanmaya başlayın deme cesaretini asla gösteremem. Düşünsenize araba duvara yada bir başka arabaya hafifçe dokunup boyasında minicik cizik oluşsa firmanın ödeyeceği tazminatı.

Çok büyük bir iş yapmışlar.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

SpeedyX

Alıntı yapılan: z - 24 Ocak 2013, 12:42:29
Tasarımım tamam bunu alın arabalarda kullanmaya başlayın deme cesaretini asla gösteremem. Düşünsenize araba duvara yada bir başka arabaya hafifçe dokunup boyasında minicik cizik oluşsa firmanın ödeyeceği tazminatı.
Hocam otomatik park eden ford araçlar, alan biraz dar olduğunda zaten diğer arabalara ve engellere çarpıyor, bir tazminat ödetilebiliyorsa dava açacak insanlar var.