Journal Kayan Yazı Hexleri veya asmsi...

Başlatan mustafacan, 17 Mayıs 2005, 12:40:26

mustafacan

Arkadaşlar elinde journalın sitesindeki bilgisayar kontrollu kayan yazı devresinin hexleri olan varmı acaba. Devreyi tamamladık çalıştırdık ve demo çıktı. Sahibi ise hazır yüklü pic satıyor ve 30 euro istiyor.
Yardımcı olacaklara ve olanlara şimdiden teşekkürler.
mmustafacan@hotmail.com

[web]http://sjeffroy.free.fr/Journal_Lumineux/Qt-Journal/qt-journal.html[/web]

mmustafacan@hotmail.com
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

sezgin05

Maalesef bende aynı dertten muzdaribim.Mutlaka bir arkadaşta vardır bu kodlar.Oldukça fonksiyonel bir proje ama demo kodu ile EEPROM a erişilmiyor.Sadece HEX içindeki Demonstrasyon yazıyı kaydırıyor.Paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler......

aster

evet C ye hakim olanlar nerdesiniz bakim, döktürün hünerinizi  ;)

ayhani

BİLGİYİ PAYLAŞMAK AMA NEREYE KADAR.
Bilgiyi paylaşmak iyi güzelde emeğe saygı nerede. Ben bu mantığı anlamıyorum. Birisi bir proje yapmış bunu karşılığında az yada çok bir fiyat belirlemiş. Hop sen git kırılmış kod ara. Kırmaya çalış vs vs. Ne bu bilgiyi paylaşmakmı. Yoksa bedavacılıkmı. Eğer ücretini ödemeyecekseniz kendiniz özgün projeler geliştirin. Bilgi paylaşılmalı ama bu bedavacılık olmamalı
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

cozturk

Arkadaş her halde parsici proteusu vs bilumum derleyicileri, herşeyiparaverip aldın.senitebrikederim.

mustafacan

arssg arkadaşım bu kodlar demo çıktı hex i kullandık sadece demo

lord

Arkadaslar bu jounallin devre şemasini falan nerede edinebiliyoruz ben bir link bulamadim...

sertac2003

Alıntı yapılan: "ayhani"Bilgiyi paylaşmak iyi güzelde emeğe saygı nerede. Birisi bir proje yapmış bunu karşılığında az yada çok bir fiyat belirlemiş. Hop sen git kırılmış kod ara. Kırmaya çalış vs vs. Ne bu bilgiyi paylaşmakmı. Yoksa bedavacılıkmı.

bu projeyi yapan eleman fransiz sanirim. biz önce fransanin sahip oldugu ekonomik gücü gecelim, ondan sonra para verip aliriz. su an onlara verecegimiz her kurus, bizim değil onlarin gelismesini saglar.
Şirketteki herkes en üst yöneticinin müşterisidir.

lord

Cevap yazan yokmu ya:

Arkadaslar bu jounallin devre şemasini falan nerede edinebiliyoruz ben bir link bulamadim...

Veli B.

@ Lord,

Mustafacan arkadaşımızın vermiş olduğu ve resim gibi görünen bölüm aslında bir explorer sayfası ve orada "Journal lumineux" yazısına( Farklı yeşil renkte) ters tuşla tıklayıp, "hedefi farklı pencerede aç" dersen, aradığın siteye ulaşırsın.
Link ise zaten yukarda verilmiş.Bu link çalışmıyor mu?

lord

katana arkadasim malesef web sayfasina zaten bağlanmiştimda yukardaki iki linktede şemayi bulamadim.

demirkan1

Merhaba arkadaşlar,
ben bu projeyi 5-6 ay önce calıştırdım o zamanlar sitede kodları vardı daha sonra bu fransız bu projeyi dahada geliştirerek  işi ticarete döktü ve kodları siteden sildi ancak o tarihlerde ben kodları kopyalamıştım fakat benim harddisk de bir ara çöktü ve bütün bilgilerim kayboldu şu anda  yanlızca aşagıdaki linkde olan dosyalar mevcut hi-tech bilen arkadaşlar sanırım işi çözerler kolay gelsin
Saygılar.

http://groups.yahoo.com/group/PicProjeUP4/files/demirkan1/

mustafacan

demirkan arkadaşım
aynı sorun benimde başıma geldi kaynak kodlar bendede mevcuttu ancak bilgisayarımın başına gelen bi olaydan dolayı harddik kullanılamaz oldu ve kodlarıda kaybettim. hemde 56 GB VERİ ile kayboldu gitti.

SpeedyX

Şemayı bende bulamadım sitesinde, birisi versinde bi bakalım şuna neymiş.