Mühendis çalışma masası

Başlatan salih18200, 25 Haziran 2015, 12:34:16

z

Program yazarken vs kullanmak için çoklu ortam rahlesi.

mesaj birleştirme:: 26 Haziran 2015, 13:38:59

Alıntı yapılan: pea - 25 Haziran 2015, 23:11:34
@z
Hocam size Logitech K810 gibi bir klavye öneriyorum. Tek tuşla 3 cihaz arasında geçiş yapabiliyor. Masadan bir klavyeyi kaldırmış olursunuz.
Çoğu bluetooth klavyede var bu geçiş özelliği. Ufak boyut ve kablosuz kullanım büyük kolaylık sağlıyor.

Hocam benim kafam çok karışıyor o cihazlardan.

Bir bakıyorum. Program yazdığım ekrana aynen şöyle yazmışım. "Ahmet ne yapıyorsun hayırdır aramazdın. Bak facede paylaşınca nasıl da çıktın ortaya" vs vs.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Burak B

Ben KWM için synergy kullanıyorum. Multiplatform olduğu için çok işimi görüyor. Konfigürasyonu biraz karmaşık gelebilir ama herşeyi ayarlayınca çok iyi oluyor. Bilgisayarlar arası geçiş için tuşa v.s. basmaya gerek yok. Mouse ile ekranın ilgili kenarından dışarı devam ediyorsunuz ve anında ethernet ile diğer bilgisayarın ekranına atlıyor. Ayrıca klavyeyi de ona yönlendiriyor. Hatta aynı işletim sistemi ise kopyala/yapıştır bile mümkün.

mesaj birleştirme:: 26 Haziran 2015, 17:24:13

Alıntı yapılan: mufitsozen - 26 Haziran 2015, 12:20:12

Yakalandin! INSANLARI KANDIRMA! DOGRU değil! Masayi toplamissin. Ben 4 tablet biliyorum!  :P

@mufitsozen, evet abi yakalandım diğer tabletler off durumdaydı o anda. Aslında 4 değil daha fazla. :) Ekranı bizim canavarlar tarafından kırılanlarda var.
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

mufitsozen

Alıntı Yapevet abi yakalandım diğer tabletler off durumdaydı o anda. Aslında 4 değil daha fazla. :) Ekranı bizim canavarlar tarafından kırılanlarda var.

Bende de bir Sony Laptop ile birde Dell Notebook var ayni durumda, bios configlerini hep powered on yapip masanin altina koydum, TightVNC ile baglanip kullaniyorum. Ortada gozukmedikleri icin virtual machine oluyorlar :-)

Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.

Veli B.

Kıskandım. Benim 5" LG kaldı elimde. Elektronik hayatım bu aralar çok bedbaht. Neye elimi atsam, patlıyor.