ADUC 7026 Geliştirme Kartı

Başlatan aster, 02 Şubat 2006, 17:53:03

aster

Alıntı yapılan: "tatlisukurnazi"Bahsi geçen ADuC için bir kart hazir sanirim. Burdan tanıştığım ama nickini bilmediğim bir asker arkadaş vardı sanıyorum o çizmiş. Aster hocam dosyayı dün bana gönderdi Altium DXP formatinda olduğu için Protel99se'de açamadım. Altium 2006'nin iso dosyası evdeki pc'de ama eve dünden beri gitmediğim için dosyaları açıp bakamadım. Bugün firsat bulursam laptop'u alip gelicem. Sematik ve pcb dosyalarını pdf'e, protel99 ve autocad formatlarina çeviricem. Sonra Aster hocam hepsini siteye ekleyecek. Aster hocamız ve arkadaşları uğraşıp bitirmişler benimde bu şekilde bir parça katkım olsun.

İyi çalışmalar...

Thief arkadaşımız tasarladı, buyurun ADUC7026 geliştirme kartı
http://picproje.org/upload/Mevcutdosyalar/ADUC.pdf
Emeği geçen herkese teşekkürler  :)

söz konusu zımbırtı bu  :)

Macera

Hocam bu çizimin Ares formatı yokmu  :oops: ??
"Art without engineering is dreaming; engineering without art is calculating." -- Steven K. Roberts

mcan

ankara civarından toplu yaptırsak açıkçası işime gelir,işine gelen varsa yazsın,şayet  yoksa kim yaptırıyorsa rica ediyorum bende geleyim banada lazım,birlikden kuvvet doğar,bir elin nesi var iki elin sesi var :)

Petek

Emeği geçen herkese teşekkürler. @mcan, bende 2 adet numune var, ve ikisi içinde birer kart gerekiyor. Birlikte yaptıralım.
“Önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur” A.Einstein

mhk

Malzemeleri ile birlikte baskılı devre işini organize etsek nasıl olur acaba? Bu iş için istanbulda bulunan arkadaşlardan acaba hangisi bu işe talip olabilir. :oops:
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana

Macera

Bende iki adet karta talibim.
"Art without engineering is dreaming; engineering without art is calculating." -- Steven K. Roberts

Petek

Kimseden bir cevap gelmedi. Ben de toner transfetekniğini deneyeyim diyorum ama pek düzgün bir çıktı alamadım. Yollar çok ince ve bazı hatlarda hat boyunca minik zikzaklar oluştu. Bu zikzaklar pdf dosyasında görünmüyor ama çıktıların hepsinde aynı şekilde görünyor. Yazıcıdan şüphelenmeye başladım. Bakalım olmaz ise Ankara'da baskı devre yapan bir iki firma ile görüşeceğim. 10 adet için bir fiyat alayım, size bildiririm.
“Önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur” A.Einstein

mcan

kartın dosyasına ulaşamıyorum,elinde olan varsa tekrar koyabilirmi?

Ziya

Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

mcan

çok teşekkür ederim ,fakat şimdi de indiriyorum açıyorum diyorki dosya hasarlı tamir de edilemedi,diyip açmıyor izde de öle bi sorun veriyormu ?dosyamı bozuldu acaba benim acrobat mı?

Veli B.

Dosyada sorun var sanırım.Hem indirdim hemde yerinde açmaya çalıştım ama hasarlı olduğuna dair uyarı veriyor.

mcan

naıl hallederiz?bana lazım oldu da,bu veye bunun benzeri bir adaptör lazım,çipler elimde şu an

Ziya

Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

mcan

çok teşekkür ederim,şimdi bunun son sayfasını olduğu gibi asetat kağıdına çıktı alabilirim değil mi,birde ütteki kartta neredeyse hiç yol yok,bende böyle görünüyor , bu normal mi yani ütteki kart sizde de öyle mi görünüyor?bende normal yazıcımdan bastım işlemci etrafında ki alanda dikeydeki çizgiler yataydaki çizgilerden daha düzgün başka hiç bir yerde sorun yok ama o işlemci bacakları nasıl olacak kestiremiyorum aradan kağıt görünüyor ama genede çok yakın bastırdığım yazıcı. hp 3650; çözünürlük 1200dpi- 4800x1200 en iyi duruma getirilmiş dpi....

normal kağıda çıktı aldım çipi üstüne koydum,hangi yöne çevirirem çevireyim,her porttan 1 bacak açıkta kalıyor ve başlangıçtaki bacakları ayarladığım halde sonlara doğru bacaklardan bazıları boşluklara geliyor...
bu karttan yapan hiç oldumu bendeki çip aduc7026bstz62,

z

ADUC7026 çipini nasıl programlıyacağız?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com