Elektronikçinin kol saati (ez430 chronos)

Başlatan Erhan YILMAZ, 21 Eylül 2010, 23:02:18

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: muuzoo - 25 Kasım 2010, 10:18:54
Arkadaşlar doğrudan TI'nin kendi sitesinden sipaiş verebilirsiniz.$49 dolar dışında hiçbir masraf olmadan geliyor. Bana 5 günde geldi.Pazartesi sipariş vermiştim, cuma günü elimde idi. Fedex ile Tr'ye geliyor, MNG ile de yurtiçinde dağıtılıyor.

Hocam internet üzerinden alışveriş yapamıyorum kredi kartım yok malesef.Sizin için uygunsa ben parayı hesabınıza yatırayım.Siz benim adresime sipariş ettirip gönderebilirmisiniz.

fatihinanc

Arkadaşlar doğrudan TI'nin kendi sitesinden sipaiş verebilirsiniz.$49 dolar dışında hiçbir masraf olmadan geliyor. Bana 5 günde geldi.Pazartesi sipariş vermiştim, cuma günü elimde idi. Fedex ile Tr'ye geliyor, MNG ile de yurtiçinde dağıtılıyor.

O zaman biz daha önce boşuna uğraşmışız bu kadar distribütör vs. işleriyle...
49$ bu saat için iyi bir fiyat.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

X-Fi

fatih hocam alıyormuyuz yani nedir gine bi organizasyon görünüyor mu ufukta :)
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

muuzoo

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 25 Kasım 2010, 12:46:04

Hocam internet üzerinden alışveriş yapamıyorum kredi kartım yok malesef.Sizin için uygunsa ben parayı hesabınıza yatırayım.Siz benim adresime sipariş ettirip gönderebilirmisiniz.

Mümkündür. Benim için sorun olmaz.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

fatihinanc

Alıntı yapılan: X-Fi - 25 Kasım 2010, 12:48:02
fatih hocam alıyormuyuz yani nedir gine bi organizasyon görünüyor mu ufukta :)
:) Aslında alsak güzel olur. Hatta mükemmel our. ama bu şekilde toplu alım yapılır mı bilemiyorum.
Arrow en son yüksek fiyat çekmişti. Burası gayet uygun gibi. ;)
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

X-Fi

o zaman biri sparişleri geçsin biz ona para gönderelim adres bilgisi olarak sparişi verenin adresini yazsın böylece cihaz herkezin eline ulaşır sorunsuz alışveriş olur.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

fatihinanc

Alıntı yapılan: X-Fi - 25 Kasım 2010, 12:56:24
o zaman biri sparişleri geçsin biz ona para gönderelim adres bilgisi olarak sparişi verenin adresini yazsın böylece cihaz herkezin eline ulaşır sorunsuz alışveriş olur.
Eğer bu iş kredi kartı ile oluyorsa benim de kredi kartım yok.
lpcxpresso lar için onların hesabına havale yapmıştım.

muuzoo

Ben bir arkadaşımla beraber 2 adet almıştım. Sırayla resimleri ekliyorum.

X-Fi

resimdeki çubuk nedir yedek pil vermemişler sanırım ama içerik baya zenginmiş tornavidasına kadar göndermişler.

muuzoo

O çubuk gibi gözüken paketin içinde yedek vidalar var. Aşağıda da kargo bilgileri gözüküyor :

zamzam23

Bu saat kullanılarak neler yapılabilir?

yucelcem

Alıntı yapılan: muuzoo - 25 Kasım 2010, 13:10:00
Ben bir arkadaşımla beraber 2 adet almıştım. Sırayla resimleri ekliyorum.

2 saati koliyle göndermişler maşallah

X-Fi

Alıntı yapılan: zamzam23 - 25 Kasım 2010, 13:20:34
Bu saat kullanılarak neler yapılabilir?

3 eksenli accelerometer var el hareketlerinle bişeyler yaptırabilirsin sıcaklık ölçebilirsin işlemciyle tümleşik RF IC sayesinde kablosuz olarak paket alıp gönderebilirsin yaratıcılığına kalmış en basiti içinde boş bir işlemci var ne yazarsan onu kullanırsın amaç TI yi tanımak ve kullanmak düşük akımla özelliklerinden faydalanmak.

Maxim

adamların 2 saat koyduğu kutuya bak, iyiki koca kutu takılmadı gümrükte

fazla bilgim yok , hangi derleyici veya dil ile bu saati programlayabiliriz ?
TI ın kendine has bir programımı var ? yoksa C falanmıdır ?

muuzoo

C ile kod yazılabiliyor. Kendi sitesinde 3 tanesinin adı vardı.